Vállalati tanfolyamok - Minőségbiztosítás

A Saturnus Nyelviskola 1991 évi indulása óta a minőségi nyelvoktatás elkötelezett híve. Célunk, hogy hallgatóinknak kiváló szakmai háttérrel rendelkező nyelvtanárokkal, korszerű eszközökkel, magas szintű képzések biztosításával jól megalapozott tudást adjunk.

Minőségbiztosításunk magában foglalja az oktatás minőségének és hatékonyságának javítását, a megvalósult nyelvi képzések folyamatos vizsgálatát és elemzését, a tapasztalatok visszacsatolását, továbbá a minőség folyamatos elemzését és biztosítását.

Amivel nyelviskolánknál találkozik

• áfamentes tandíjak
  • Szolgáltatásaink egyenletesen, magas színvonalon működnek
  • a nyelvi képzések az Európa Tanács által kidolgozott Közös Európai Referenciakeret szintrendszere alapján épülnek egymásra
  • a gyors gazdasági változásoknak és fejlődésnek megfelelő képzés
  • ügyfélközpontúság és rugalmasság
  • teljes körű adminisztráció, pontos tájékoztatás
  • üzleti titoktartás
  • felnőttoktatásban szerzett kimagasló tapasztalat
  • vállalati nyelvi képzésekben szerzett gyakorlat és szakmai tapasztalat
  • hozzáértő szakmai irányítás
  • hatékony oktatás, magasan képzett, tapasztalt nyelvtanárok
  • 50 perces tanórák
  • eredményesség, jó hangulatú órák
  • kultúrált oktatási környezet
  • hallgatói elégedettségmérés
  • ingyenes tudásszintfelmérés
  • ingyenes óralátogatás
  • ingyenes képzési tanácsadás
  • akkreditált nyelvvizsgáztatás, államilag és nemzetközileg elismert bizonyítvány

Minőségpolitika, Minőségirányítás - TQM

A Saturnus Nyelviskola minőségirányítása teljes körű, középpontjában a minőség áll, és az összes munkatársának a részvételén alapszik. Intézményünk minden munkatársa felelős a minőségért.

A Saturnus Nyelviskola minőségirányítási rendszere magában foglalja azokat a szükséges folyamatokat, eljárásokat, tevékenységeket, eszközöket, felelősségeket és hatásköröket, amelyek együttesen szükségesek a minőség megvalósításához.

Intézményünk Megbízóira és igényeik kielégítésére összpontosít. Képzési folyamatainkat állandóan fejlesztjük, amelynek eredménye a jobb minőségű képzés és képzési szolgáltatás. A megbízói és hallgatói visszajelzések alapján, valamint a folyamatokban talált hibák, gyengeségek megszüntetésével javítjuk a tevékenységünket.

Teljeskörü minőségirányításunk egyik legfontosabb eszköze a csoportmunka. Segíti a problémák megoldását, a fejlesztések megvalósítását, a minőségirányítási rendszerünk fejlesztését, valamint a dolgozóink motiválását és képzését.

Intézményünk olyan légkört teremt, amelyben a munkatársaink fejlődhetnek, hatékonyan használhatják az erőforrásokat a folyamatos fejlesztés érdekében.

A minőségirányítási rendszerünk célja a minőségre vonatkozó célkitűzések teljesítésének biztosítása.

Minőségellenőrzés

Statisztikai módszereket alkalmazó ellenőrzésünk során hallgatóinknál, vállalati partnereinknél és az oktatásban résztvevő tanárok és munkatársak körében kérdőívek segítségével rendszeresen gyűjtjük a véleményeket. Áttekinthetően csoportosítjuk, feldolgozzuk és értékeljük az adatokat. Ezáltal jobban tudjuk hasznosítani a visszajelzéseket, a szerzett tapasztalatokat. Módszereket dolgozunk ki az esetleges problémák megoldására.

Minőségszabályozás

A Saturnus Nyelviskola eszközei, módszerei és képzési tevékenysége a minőségi követelmények teljesítését szolgálja. Minőségszabályozásunk magában foglalja a képzési folyamat, vagy a folyamat egyes részeinek rendszeres figyelését, és nem megfelelő eredmény jelentkezése esetén a szükséges intézkedéseket a követelményeknek való megfelelés elérése érdekében.