Minőségbiztosítás

A Saturnus Nyelviskola 1991 évi indulása óta azon dolgozik, hogy tanulóinak minőségi nyelvoktatást nyújtson. Célunk, hogy hallgatóinknak kiváló szakmai háttérrel rendelkező nyelvtanárokkal, korszerű eszközökkel, magas szintű képzések biztosításával jól megalapozott tudást adjunk.

Minőségbiztosításunk magában foglalja az oktatás minőségének és hatékonyságának javítását, a megvalósult tanfolyamok folyamatos vizsgálatát. A nyelvi képzés során nyert tapasztalatainkat és a hallgatók visszajelzéseit beépítjük a tanfolyamok menetébe.

Amivel nyelviskolánknál találkozol

• ÁFA mentes tandíjak
  • egyenletesen magas színvonalon működő képzési szolgáltatások
  • a nyelvi képzések az Európa Tanács által kidolgozott Közös Európai Referenciakeret szintrendszere alapján épülnek egymásra
  • precíz adminisztráció, pontos tájékoztatás, segítőkész ügyfélfogadás
  • diák és felnőttoktatásban szerzett kimagasló tapasztalat
  • hozzáértő szakmai irányítás
  • hatékony oktatás, magasan képzett, tapasztalt nyelvtanárok
  • 50 perces tanórák
  • eredményesség, jó hangulatú órák
  • kulturált oktatási környezet
  • hallgatói elégedettségmérés
  • ingyenes tudásszintfelmérés
  • ingyenes óralátogatás
  • ingyenes képzési tanácsadás
  • igazolás a nyelvtanfolyam elvégzéséről, egy nyelvi szint után oklevél
  • akkreditált nyelvvizsgáztatás, államilag és nemzetközileg elismert bizonyítvány

A minőségbiztosítás előnyei

• Minőségbiztosításunk garantálja, hogy képzett, a felnőttoktatás terén nagy tapasztalatot szerzett oktatóinktól tanulhass.
  • Biztosítja, hogy mindenre kiterjedő egyéni figyelmet kapj képzésünk során.
  • Biztosítja annak lehetőségét, hogy a tudásszintednek megfelelő csoportban tanulj céljaid eléréséig.
  • Lehetővé teszi, hogy fejlődésedről rendszeresen képet kapjunk.
  • Kiszámíthatóbbá teszi a tanulásra fordított időt és pénzt.
  • Méri az elégedettségedet, és észrevételeidet is figyelembe véve még tovább fejleszti minőségi szolgáltatásainkat.