Jelentkezés

Próbanyelvvizsga

Próbanyelvvizsgára az a vizsgázó jelentkezhet, aki már betöltötte vagy a jelentkezés évében tölti be 14. életévét.

A próbanyelvvizsga nem helyettesíti a nyelvvizsgát, tájékoztató jellegű. A vizsgán elért eredményed segít eldönteni, hogy készen állsz a nyelvvizsgára vagy még szükséged van tudásod fejlesztésére.

Lehetőséged van a vizsgadíjat banki átutalással kiegyenlíteni. A vizsgadíjnak a jelentkezési határidő napjáig be kell érkeznie a vizsgahely folyószámlájára, jelentkezésed ekkor válik érvényessé. A vizsgadíj beérkezéséről e-mailben küldünk visszaigazolást.

Kérjük, ellenőrizd internetes jelentkezésed visszaigazolásán a megadott adatok helyességét.

Abban az esetben, ha nem töltötted be 18. életéved, a jelentkezéshez szülőd vagy gondviselőd beleegyezését kell kérned. Internetes jelentkezésed annak tudatában fogadjuk el, hogy az a szülő vagy gondviselő hozzájárulásával történt.

Kérjük, hogy a jelentkezés előtt olvasd el a Próbanyelvvizsga Szabályzatot.

A félkövéren jelölt mezők kitöltése nélkül jelentkezésed nem tudod elküldeni.

Próbanyelvvizsga:
Vizsgadíj fizetési módja: