Jelentkezés

Képzési szolgáltatás

Az alábbi felnőttképzési szolgáltatásainkat díjmentesen tudod igénybe venni.

• Előzetes tudásszintfelmérés
    Tudásszinted felmérheted tesztjeink segítségével. Nyelviskolánkban is felmérheted tudásod, ehhez nem kell előzetesen jelentkezned, keresd fel ügyfélszolgálatunkat nyitvatartási időben.

• Óralátogatás
    A képzésekre jelentkezők díjmentes óralátogatáson vehetnek részt, bekapcsolódnak az órai munkába, ezáltal tanáraink beszédkészségüket is felmérik. Ez a lehetőség segít, hogy a tudásodnak megfelelő szintű csoportba kerülj. Óralátogatáson akkor tudsz részt venni, ha már tanultad a célnyelvet és felmérted tudásszinted. Ezt a szolgáltatásunkat jelentkezési lap elküldésével tudod igénybe venni.

• Képzési tanácsadás
    Amennyiben képzéseinken gondjaid adódnak a tananyag elsajátításával vagy kérdéseid merülnek fel a célnyelv használatával kapcsolatban, segítséget kapsz szaktanárunktól. Ezt a szolgáltatásunkat jelentkezési lap elküldésével tudod igénybe venni.

Nyelv:
Képzési szolgáltatás: