Jelentkezés

Nyelvvizsga előkészítő

A honlapunkon történő jelentkezés megkeresésnek minősül, nem jelent kötelezettséget. Jelentkezésed akkor válik érvényessé, amikor ügyfélszolgálatunkon beiratkozol, és a tanfolyam díjat befizeted.

A jelentkezési lap minden olyan adatot tartalmaz, ami beiratkozásodhoz szükséges, így azokat nem kell ügyfélszolgálatunkon újra megadnod. Kérjük, internetes jelentkezésed visszaigazolásán ellenőrizd a megadott adatok helyességét.

Amennyiben már tanultad a célnyelvet, jelentkezésed mellé töltsd ki a honlapunkon található online szintfelmérő tesztet. Fontos, hogy a teszt kitöltésekor a tanári kiértékelést válaszd! Tudásszinted iskolánkban is felmérheted.

Abban az esetben, ha az indulási időpontok között nem találsz megfelelő tanfolyamot, kérjük add meg egyéni igényeidet.

A félkövéren jelölt mezők kitöltése nélkül jelentkezésed nem tudod megtenni.

Nyelvvizsga:
Előkészítő választás: