Nyelvi Verseny!

angol és német nyelvből

A verseny fordulói

1. forduló
A verseny első fordulóján az akkreditált, nemzetközi ECL nyelvvizsga előírásai alapján, B2 középfok szintű követelmény szerint valós vizsgaszituációban, írásbeli és hallott szövegértési feladatokat kell megoldanod. Az írásbeli kommunikációs (fogalmazási) feladatokhoz használhatsz egynyelvű-, illetve kétnyelvű nyomtatott szótárt! Az első forduló összesített eredménye alapján alakul ki a szóbeli döntő mezőnye.

2. forduló
Ha a választott nyelvből az első forduló eredménye alapján bekerülsz a legjobb tíz közé, szóbeli döntőn szállhatsz versenybe az első, második vagy harmadik helyért, és - ami a lényeg - az értékes nyereményekért.

Díjak

A verseny első három helyezettje kerül díjazásra. A díjak nyelvenként kerülnek meghirdetésre.

1. helyezett díja
• Ingyenes ECL B2 komplex nyelvvizsga-lehetőség a nevezési nyelvből

2. helyezett díja
• E-book olvasó

3. helyezett díja
• 10 000 forint értékű könyvutalvány

A versenyfelhívásban szereplő képek illusztrációk.

A verseny időpontja
1. forduló: 2016. november 18. 14.30 óra
2. forduló: 2016. december 8. 15.00 óra
Az időpont változtatásának jogát a nyelviskola fenntartja.

A verseny helyszíne
1. forduló: Zrínyi Ilona Gimnázium
Miskolc, Nagyváthy János utca 5.

2. forduló: Saturnus Nyelviskola
Miskolc, Arany János u. 29. fsz.3.

Nevezés
Nevezési díj: 2000 Ft
Nevezési határidő: 2016. november 11.

Nevezhetsz, ha középiskolába jársz, és a nevezési nyelvből még nem rendelkezel középfokú nyelvvizsgával.

Nevezésed a nevezési lap kitöltésével és a nevezési díj befizetésével válik érvényessé. A nevezési lapot beszerezheted e-mailben vagy személyesen a nyelviskola ügyfélszolgálatán.