Saturnus Nyelviskola Miskolc

Hírek, érdekességek

szűrés téma szerint:
szűrés nyelv szerint:
Pillekönnyű Tolsztoj angol nyelven

Pillekönnyű Tolsztoj angol nyelven

A Háború és béke eredeti verziója

Vaskabátok

Vaskabátok

Angol, feliratos film

100 kiló cukorból sütöttek oltárképet

100 kiló cukorból sütöttek oltárképet

A spanyolországi Valencia pékjei és cukrászai úgy döntöttek, saját munkájukkal készülnek a Mare de Déu (Isten anyja) fesztiválra, melynek keretében hatalmas oltárképet készítettek a Szűzről, süteményből.

Mindent elsöpör az angol

Mindent elsöpör az angol

Számszerűsíthetők azok a gazdasági veszteségek, amelyek az idegen nyelv tudásából származnak az uniós piacon, állítja egy felmérés. A soknemzetiségű közösségben gazdasági területen az angol nyelv dominanciája megkérdőjelezhetetlen.

Minestrone

Minestrone

Aki szereti a zöldséges ételeket, annak mindenképpen ki kell próbálni az olasz konyha egyik gyöngyszemét a minestrone-t, avagy zöldséglevest.

Képzési tanácsadás

Képzési tanácsadás

Jelentkezés képzési tanácsadásra

Közös őstől származhatnak az angolok, a skótok és az írek

Közös őstől származhatnak az angolok, a skótok és az írek

Az angolok és az írek, a skótok és a walesiek ugyanazon törzs leszármazottai: a genetikusok szerint a törzs úgy 16 ezer évvel ezelőtt a mai Spanyolország területéről vándorolt be a Brit szigetekre, és tagjai a baszkhoz hasonló nyelvet beszéltek.

Alatriste Kapitány

Alatriste Kapitány

Spanyol, feliratos film

Verdi: Don Carlos

Verdi: Don Carlos

Opera olasz nyelven!

Képzési tanácsadás

Képzési tanácsadás

Jelentkezés képzési tanácsadásra