szűrés téma szerint:
szűrés nyelv szerint:
Spanyol tavasz

Fonó Budai Zeneház 2008.04.12

Van még hova fejlődnie Magyarországnak a nyelvtudás terén is

Több száz millió eurót szán a következő években az Európai Unió a nyelvoktatás fejlesztésére, ennek Magyarország is nagy hasznát veheti, hiszen a magyarok a közösség sereghajtói közé tartoznak az idegennyelvtudás tekintetében - mondta Leonard Orban, az Európai Bizottság többnyelvűségért felelős biztosa.

Profiterol

A profiterol egy igazán ínycsiklandó édesség. Rokona a magyar képviselőfánknak. Aki azt szereti, ebben sem fog csalódni.

Képzési tanácsadás

Lehetőség képzési tanácsadásra

A Másik Oldalon

Feliratos német film

Nyelvvizsga nélkül nincs diploma

Miközben a fiatalok, közülük is különösen a képzettebbek körében az átlagosnál magasabb az idegen nyelvet bírók aránya, még mindig sokan vannak, akik nyelvvizsga híján nem kaphatják meg - különben megszolgált - diplomájukat.

Közeleg a német filmparádé

A Berlin-Brandenburgi mozirégiótól elválaszthatatlan a Berlinale, a berlini nemzetközi filmfesztivál, amely minden év februárjában világsztárokat, filmművészeket és forgalmazókat vonz.

Folyamatosan nő az érdeklődés az ECL nyelvvizsga iránt.

A NYAT elfogadta az ECL nyelvvizsgarendszer szinthatmonizációs dokumentációját.

Képzési tanácsadás

Jelentkezés képzési tanácsadásra

Brit és Ír költészeti estek

Budapest, Nyitott műhely - 2008.01.26 A Magyar Műfordítók Egyesülete és a Szépírók Társasága szervezésében