szűrés téma szerint:
szűrés nyelv szerint:
Yorkshire pudding

Talán mindenki hallott már a Yorkshire Puddingról, de kevesen tudják, hogy ez egy cseppet sem hasonlít a mi pudingunkhoz. Ezt a köretet leginkább steak mellé eszik valamilyen zöldséggel, tormaszósszal és sült burgonyával, de édességként is fogyasztható lekvárral vagy csoki szósszal leöntve.

Bloomsday 2008

Irodalmi kalandozás Szombathelyen

A Lefejezett Kakas

nemzetiség: osztrák, német, magyar, román műfaj: dráma eredeti nyelv: német formátum: feliratos

Bolognai spagetti

Ki ne ismerné a finom bolognai spagettit? De vajon hogyan készül a klasszikus változat? Ezt ismerhetitek meg a következő receptből.

Képzési tanácsadás

Lehetőség képzési tanácsadásra

John McLaughlin-Industrial Zen - World Tour

Petőfi csarnok 2008.05.22.

Nyelvi verseny 2008 eredmények

A 2008-as Országos nyelvi verseny eredményei és a döntőbe jutottak névsora megtekinthetők!

Végzetes áradás

A mesés kis olasz város nem csak kiváló úti cél, hanem számos regény varázslatos helyszíne is. Donna Leon új könyvében ezúttal nem a turisták napsütötte Velencéjébe vezeti el az olvasót, hanem a tél elmúltát feszülten váró városba, ahol a tavasz beköszönte előtt még el kell viselni az utcákat és a tereket elárasztó vizet, az acqua altát.

Út a Vadonba

Feliratos, amerikai film