szűrés téma szerint:

Iron Maiden

2008.08.12. Sziget fesztivál

Gaspacho

A nyári forró napokon nem is esik jobban más, mint egy tányér hideg zöldségleves. Tudják ezt a spanyolok is, ezért már abban az időben is fogyasztották az általuk gaspacho-nak nevezett levest, amikor a Római birodalom légiói megszállva tartották az Ibériai- félszigetet. A fokhagymát - ami mindmáig a levesek egyik legfőbb ízesítője - is a rómaiak hozták magukkal. A többi hozzávaló az ibérektől és a keltáktól, a félsziget őslakóitól származik.

Képzési tanácsadás

Lehetőség képzési tanácsadásra

I´m Not There - Bob Dylan Életei

Angolul beszélő, amerikai életrajzi film

Készülődik Bécs

Az osztrák fővárosban főg eldőlni ki lesz Európa legjobb futball csapata 2008-ban. A döntő gólokat a bécsi Ernst Happel stadionban nézhetik meg a focirajongók, az ünneplésnek pedig a bécsi Práter fog otthont adni.

Balatonsound

Vegyétek Július 10-én a Balaton felé az irányt és ugorjatok fejest az egyre népszerűbb Balatonsoundba.

Yorkshire pudding

Talán mindenki hallott már a Yorkshire Puddingról, de kevesen tudják, hogy ez egy cseppet sem hasonlít a mi pudingunkhoz. Ezt a köretet leginkább steak mellé eszik valamilyen zöldséggel, tormaszósszal és sült burgonyával, de édességként is fogyasztható lekvárral vagy csoki szósszal leöntve.

Bloomsday 2008

Irodalmi kalandozás Szombathelyen