szűrés téma szerint:
szűrés nyelv szerint:
Paella

A Paella, a valenciai régió tipikus étele, talán Spanyolország legtipikusabb receptje. A nevét a konyhai edényrol kapta, amiben készitik.

Magyar filmek angol felirattal a Funzine-Odeon Filmklubban

Odeon-Lloyd Mozi 2008. október 08. - 2008. december 17.

Képzési tanácsadás

Lehetőség képzési tanácsadásra

ECL bizonyítványok

Megérkeztek a 2008 októberi sikeres vizsgákról kiállított akkreditált és nemzetközi bizonyítványok

Turrón de Jijona

Hagyományos spanyol karácsonyi édesség

Mexikói Képeslap

Spanyolul beszélő mexikói film

Mesevilággá változik London

Idén novemberben sem maradhat el (még az eső miatt sem) a brit főváros egyik legmesésebb rendezvénye, a Lord Mayor´s Show. A közel 800 (!) éves múltra visszatekintő parádé idején zsúfolásig megtelnek London utcái.

Olasz jászol

Egy hagyományos olasz Jászol bemutatója az Olasz Nők Egyesületének szervezésében. A Jászol megtekinthető 2009. január 11-ig.

A hullám

Die Welle német film 2008 dráma, thriller

Hálaadás napi pulyka

Az amerikaiak legnagyobb ünnepe a hálaadás. És mint mindnyájan tudjuk, ez az ünnep olyan elképzelhetetlen nekik pulyka nélkül, mint nekünk a karácsony bejgli nélkül, vagy a húsvét sonka nélkül. Lássuk, hogy hogyan is készítik.