szűrés téma szerint:
szűrés nyelv szerint:
A sorozatmohóság internetes nyelvtanár

Jelentősen javult azoknak a francia fiataloknak az angol nyelvkészsége, akik nem várják meg a különböző angol és amerikai tévésorozatok francia változatát, hanem interneten rögtön forgalomba kerülésük után letöltik az angol eredetit (illetve annak másolatát). A különben káros internetfüggőség pozitív hatásaira, mint arról a Le Monde című francia lap beszámolt, már a nyelvtanárok is felfigyeltek.

Ifjúsági eszperantó találkozó!

2009. május 15-17, Ráckeve, Oázis panzió

Nyelvi Verseny 2009

Sikeresen lezajlott a 2009-es Országos Nyelvi Verseny

2009 februári nyelvvizsga eredmények

A mai naptól megtekinthetők

A Baader Meinhof-Csoport

Feliratos német film

Új német filmek

A Goethe Intézet filmfesztiválja, a Szemrevaló az elmúlt évtizedben márkanévvé vált Magyarországon.

Krumplis tortilla

A tapas a spanyol gasztronómia egyik jellegzetessége (ejtsd: tápász). A legtöbb bárban és étteremben a szeszes italok mellé szolgálják fel. A tapas rendkívül sokféle, tulajdonképpen bármiből lehet, amit kis adagokra fel lehet osztani: apró szendvics, kolbászkák, sonka stb . Az egyik legnépszerűbb tapas a krumplis tortilla, ennek a receptjét olvashatjátok a következőkben.

Képzési tanácsadás

Lehetőség képzési tanácsadásra

Translate

A Google fordítóprogramja, a Translate hét új nyelvvel bővült, köztük magyarral is.

Milk

Feliratos amerikai film